Altkat Sanat Tiyatrosu oyunlarına bilet alan herkes “Satış Koşullarında” yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kredi Kartı

Web sitemiz üzerinden kredi kartıyla herhangi bir işlem yapılmamaktadır! Pazarlama amacıyla kişisel bilgileriniz ve kredi kartı numaralarınız web sitemiz üzerinden talep edilmemektedir.

Altkat Sanat Tiyatrosu üç farklı biçimde bilet satmaktadır

a)Gişeden

b)Biletix ve kinoxları

c)Biletiniz Al ve kinoxları

Bu iki kanal dışında dolandırıcılık amacıyla elden ya da herhangi bir web sayfası üzerinden alacağınız biletlerden Altkat Sanat Tiyatrosu sorumlu değildir.

Gişeden aldığınız biletlerde tarih, saat, yer ve oyun bilgisi yer almaktadır. Bilette yazılı tarih dışında bir temsile izleyici olarak girmeniz mümkün değildir.

Rezervasyon yaptırdığınız oyun biletlerini yine gişeden almak zorundasınız.

Biletix’ten satın aldığınız biletler için kredi kartı kullanımı güvenliği ve kişisel verilerin korunması tamamen Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş. sorumludur. Biletix bu verileri Altkat Sanat Tiyatrosu ile paylaşmaz. Kişisel verilerin korunması, sözleşme ve politikalar konusunda www.biletix.com adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Biletix’ten aldığınız biletleri matbu ya da elektronik ortamda temsile girerken beyan etmek zorundasınız.

Biletinial’dan satın aldığınız biletler için kredi kartı kullanımı güvenliği ve kişisel verilerin korunması tamamen Biletinial Bilet Basım ve Dağıtım A.Ş. sorumludur. Biletinial bu verileri Altkat Sanat Tiyatrosu ile paylaşmaz. Kişisel verilerin korunması, sözleşme ve politikalar konusunda https://biletinial.com/ adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Biletinial’dan aldığınız biletleri matbu ya da elektronik ortamda temsile girerken beyan etmek zorundasınız.

Aldığınız biletlerin kaybolması, hasara uğraması, çalınması vb. durumda Altkat Sanat Tiyatrosu sorumluluk almaz, para iadesi yapmaz.

Oyunlarımızın iptali durumunda biletinizi aldığınız gişe, biletix ya da Biletinial üzerinden para iadesi alabilirsiniz. Ertelenen temsillerde ise başka bir tarih önerilir ya da ücret iadesi yapılır.

Almış olduğunuz bileti oyun saatinden bir saat öncesine kadar iade edebilir, ücretini geri alabilirsiniz. Bilet ücretini geri ödemek kaydıyla Altkat Sanat Tiyatrosu herhangi bir temsile girmenizi reddedebilir.

Herhangi bir nedenden dolayı temsil iptal edilir ya da ertelenirse web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurusunu yaparız. Makul süre içinde sizlere ulaşmaya çalışırız. İptal edilmiş temsil hakkında bilgi sahibi olmak tamamen size aittir.

Herhangi bir oyunumuza bilet alan izleyicimizin oyunun başlama saatinden sonra -geç gelmesi durumunda- oyun sürerken hiçbir koşulda salona alınmaz. Bilet ücreti iade edilmez. Ancak perde arasında biletinizi aldığınız oyuna girebilirsiniz.

Altkat Sanat Tiyatrosu kişisel eşyalarınızla ilgili hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Temsilin sürdüğü sırada sürekli cep telefonunu açıp kapatmak, fotoğraf makinesi ya da kamera vb cihazlarla görüntü almak, diğer izleyicileri rahatsız edici şekilde sürekli konuşmak kesinlikle uygun değildir. Bu durumda görevli arkadaşlarımız sizi salonun dışına davet eder ve bilet ücret iadesi yapılmaz.

Bir bilet alarak temsilin süresi boyunca o koltuğu kiralamış olursunuz. Bunun dışında aldığınız biletten kaynaklı Altkat Sanat Tiyatrosundan bir hak talebinde bulunamazsınız.

Altkat Sanat Tiyatrosu web sayfası Türkçe olarak hazırlanmıştır. Bunun dışında çevirisi yapılacak metinlerde sorumluluk kabul edilmez ve Türkçe esas alınır.

Bilet satış koşulları konusunda bir şüphe ve soru işareti oluşuyorsa bilgi@altkatsanat.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çeşitli ihtilaf durumlarında Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.