Altkat Sanat Tiyatrosu web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran, mail-list’e üye olan her kullanıcı “Kullanım Şartlarında” yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizi ziyaret etmekle Altkat Sanat Tiyatrosu web Sitesinin kullanılmasına ilişkin bu Koşulları ve Site ile ilgili bütün mevcut yasal düzenlemelere uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Altkat Sanat Tiyatrosu web sayfasında ilan edilmekle yürürlüğe girmek üzere dilediği vakit Koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Altkat Sanat Tiyatrosu sizi yazılı olarak yetkilendirmedikçe; web sayfamızdaki bilgi ve içeriği, etkinlikleri izlemek ve tanıtıcı bilgiler almak dışında herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Altkat Sanat Tiyatrosu web sitesinin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yordam kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Bizim altyapımız üzerine makul olmayan veya orantısız büyüklükte yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Site’nin her türlü yasadışı ve/veya yetkisiz kullanımı yasaktır ve bu tür kullanım halinde, gerekli araştırmalar yapılacak ve her türlü hukuki tedbirler alınacaktır.

Web sayfasını başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya başka bilgiler yüklemek amacıyla kullanmanız da dâhil, siteyi kullanmanızdan dolayı 3. şahısların maruz kalabileceği zarar ve ziyanları, yapabileceği talepleri tazmin edeceğinizi ve onların bu zararların gidereceğinizi de kabul etmektesiniz.

Altkat Sanat Tiyatrosu web sayfasının kesintisiz veya hatasız olacağını ya da sitenin veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da siteye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti etmez. Altkat Sanat Tiyatrosu sizin siteden yüklediğiniz dosyalarda virüs ya da kirletici veya bozucu özellikler bulunmadığını da garanti edemez.

Altkat Sanat Tiyatrosu web sayfasının kullanımına dair oluşacak ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin yetkili olacağını kabul etmiş oluyorsunuz.